Friday, October 29, 2010

Noul site polysoft.

Saptamana viitoare apare noul site polysoft, facut in joomla!

polysoft.ro

Monday, September 27, 2010

Thursday, September 2, 2010

Google indexeaza formatul: SVG

Google a anuntat in "Google Webmaster Central Blog" ca de acum va indexa si formatul de fisier SVG.



SVG: Scalable Vector Graphics

Wednesday, September 1, 2010

Noutate de la Google Translate

Google a modernizat serviciul de traducere (Google Translate), in acest fel traducerea devenind mai usoara si mai eficienta.



Thursday, August 26, 2010

Ne puteti contacta si pe Skype si Google Talk

Stimati clienti,

ne puteti contacta si pe Skype si Google Talk.

Skype id: seo.polysoft
Google Talk id: seopolysoft

skype optimizare seo sem

google talk optimizare seo sem

Monday, August 9, 2010

Optimizare seo:godorogea.ro

Azi (09.08.2010), am inceput o campanie de optimizare seo si promovare on-line pentru siteul: www.godorogea.ro (Birou de avocatura Godorogea).


birou de avocatura cluj-godorogea-optimizare-seo-sem.com


Daca aveti nevoie de o optimizare va rugam sa ne contactati.

Sunday, August 8, 2010

Noutate de la Google

Google a modernizat serviciul de cautare a imaginilor, in acest fel cautarea devenind mai usoara si mai eficienta.



Cautare imagine de la Google.

Tuesday, August 3, 2010

Noua campanie de optimizare!

Am inceput o campanie de optimizare seo pentru siteul: www.vacanteexterne.ro (agentia de turism RomTur International).



---------------
www.optimizare-seo-sem.com

Tuesday, July 20, 2010

Noutate de la Bing Webmaster Tools!

Microsoft a introdus noi elemente in Bing Webmaster Tools.

optimizare-seo-sem.com bing search

Aceste unelte ne ofera posibilitatea sa oferim rezultate de optimizare mai bune si mai rapide in motorul de cautare oferit de Microsoft.

------
www.optimizare-seo-sem.com

Sunday, July 18, 2010

Un proiect nou: www.wellis.ro

Dupa rezultatele bune de optimizare seo pe care le am obtinut in ultima vreme, Unul dintre cei mai mari producatori de minipiscine din Europa, grupul Wellis a ales firma noastra pentru optimizarea paginii web: www.wellis.ro!



Daca doriti si dvs o optimizare seo, va rugam sa ne contactati!



http://www.optimizare-seo-sem.com/

Tuesday, July 13, 2010

Friday, July 9, 2010

Nou: publicitate Google Adwords!

Am introdus serviciul de publicitate prin link sponsorizat: Google Adwords!




Pentru detalii vizitati linkul urmator:

http://www.optimizare-seo-sem.com/promovare-online.html

Wednesday, July 7, 2010

Tuesday, July 6, 2010

Campanie publicitara in Hajduszoboszlo!

La inceputul lunii Iulie am lansat o campanie de publicitate in Ungaria la Hajduszoboszló!



Hajduszoboszló

Monday, June 7, 2010

Monday, May 31, 2010

Thursday, May 27, 2010

Tuesday, May 25, 2010

Ne gasiti pe Facebook si pe Twitter

Ne gasiti pe Facebook si Twitter:

Facebook

Twitter

Am pornit situl dedicat optimizarii SEO.

Am pornit siteul dedicat serviciilor de promovare si optimizare a paginilor web in motoarele de cautare:

www.optimizare-seo-sem.com